k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Etykieta w Biznesie   /  Warto być EKO – POZYTYWNYM!

Warto być EKO – POZYTYWNYM!

Jak dobrze wiecie w Tori stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Miody, czekolady czy herbaty mamy od najlepszych dostawców . Wszystko to z troski o naszych Klientów, którzy obdarowując innych, szerzą dobre nawyki takie jak wspieranie małych rodzinnych firm i manufaktur.

Podobnie sytuacja wygląda z naszymi opakowaniami do wybranych przez Was prezentów. Najwyższa jakość i jednoczesne poszanowanie przyrody, a więc wybieranie ekologicznych rozwiązań to jeden z filarów istnienia Tori. Pakujemy prezenty w piękne pudełka czy torby, jednak nie tylko ręcznie malowane elementy czynią je tak wyjątkowymi. Chciałabym Wam trochę więcej opowiedzieć o pomyśle bycia EKO – POZYTYWNYM 🙂

Pudełka, w które pakujemy wybrane przez Was produkty, pochodzą w 70% z recyklingu i nadają się do ponownego przetworzenia. Jak wiecie problemem współczesnego świata jest jego zaśmiecanie. Dlatego tak ważny jest recykling i odzyskiwanie surowców, które mogą zostać wykorzystane ponownie, np. papieru, plastiku i szkła.

Tworząc markę Tori znaleźliśmy współpracowników, którzy byli w stanie stworzyć dla nas takie rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące dla Klientów i jednocześnie utrzymane w eko-pozytywnym duchu – stąd właśnie nasze unikatowe opakowania na prezenty. Jednak nasze pudełka można wykorzystać nie tylko w recyklingu, ale także świetnie się sprawdzą w przechowywaniu skarbów, pamiątek czy zdjęć. Jak już pewnie wiecie każde pudełko jest pięknie zdobione – nad projektem spędzamy długie godziny aby nadać mu unikalnego kształtu, dlatego zachęcamy Was aby go nie wyrzucać, tylko dać mu drugie życie w Waszym domu 🙂

Jednak nie tylko pudełka są elementem nasze proekologicznej filozofii.

Do pakowania używamy tylko papierowych taśm, tak aby unikać generowania kolejnych plastikowych śmieci. Jeśli otrzymujemy w paczkach od dostawców produkty zapakowane w folię bąbelkową to składujemy ją i w używamy dalej. Sortujemy odpady i w miarę możliwości wykorzystujemy w dalszym obiegu wszystko to, co się do tego nadaje. Podobnie sprawa wygląda z wypełniaczami do paczek – jeśli musimy ich używać wybieramy tylko te ekologiczne.

Wciąż jednak borykamy się z problemem zamiennika do folii stretch którą zabezpieczamy palety. Co prawda jeśli z niej korzystamy to używamy tylko takiej która ma certyfikat że pochodzi z recyklingu, ale to wciąż sztuczne tworzywo… Może ktoś z Was zna jakieś ekologiczne rozwiązania, które mogłyby nam pomóc w odpowiednim zabezpieczeniu naszych palet? Jeśli macie jakieś pomysły – piszcie śmiało!

Mamy wielką nadzieję, że nasza filozofia bycia EKO – POZYTYWNYM stanie się impulsem dla każdego, kto korzysta z usług i produktów oferowanych przez Tori. Wspólnie możemy zmieniać świat na lepsze – poprzez poszanowanie przyrody w każdy możliwy sposób. Pamiętajcie że zmiany zaczynają się od małych kroków i nas samych! Bądźmy EKO!

You don't have permission to register