k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Jak pracujemy?

Pakujemy prezenty z troską o środowisko

Dzięki naszym prezentom nie tylko zachwycisz swoich klientów i pracowników, ale też pokażesz im, że troska o planetę jest dla Ciebie ważna.

Nasze opakowania na prezenty tworzone są z tektury, która pochodzi z recyklingu i może zostać ponownie przetworzona. Przy pakowaniu upominków wykorzystujemy też papierowe taśmy i ekologiczne wypełniacze.

Folii używamy wyłącznie w sytuacjach, gdy nie da się jej zastąpić innym materiałem, który gwarantowałby, że prezenty dojadą do Ciebie w idealnym stanie. Gdy to tylko możliwe, wykorzystujemy ją wielokrotnie (np. folię bąbelkową). W ten sposób ograniczamy produkcję odpadów.

Również produkty znajdujące się w naszych zestawach są pakowane przez producentów w sposób przyjazny dla środowiska. Wybieramy dostawców, którzy tak jak my stawiają na materiały z recyklingu i minimalizowanie wykorzystywania folii.

Wybieramy polskie produkty

Kupując nasze zestawy prezentowe wspierasz małych polskich producentów. To oni dostarczają nam miody z najlepszych pasiek, wyborne praliny czy autorskie mieszanki herbat.

Szukasz prezentu dla zagranicznego klienta, który pokaże mu najlepsze polskie smaki? Przygotujemy dla Ciebie odpowiedni zestaw.

Jedynym produktem w naszej ofercie, który wytwarzany jest poza Polską, są wina.

Stawiamy na estetykę

Przyjemność obcowania z naszymi prezentami zaczyna się jeszcze przed otwarciem pudełka. Chcesz uzyskać efekt „WOW”, który na długo pozostanie w pamięci Twoich klientów? Wiemy, jak to zrobić.

Nasze opakowania na prezenty są tak eleganckie i estetyczne, że obdarowane osoby często je zachowują i wykorzystują w swoich domach – np. do przechowywania zdjęć, przypraw itp. To najlepszy dowód na to, jak bardzo są dopracowane.

Estetyka nie wyklucza brandingu i personalizacji – wiemy, jak z klasą i smakiem wkomponować logotyp twojej firmy w opakowanie na prezent dla pracowników lub klientów.

Dbamy nie tylko o estetykę naszych ekopudełek prezentowych, ale też o wygląd opakowań produktów, które w nich znajdziesz. One również mają zachwycać osoby, które obdarujesz i budzić pozytywne skojarzenia z twoją firmą.

Jak zamówić zestawy prezentowe? Procedura krok po kroku

Przejrzyj naszą ofertę (link), a następnie wypełnij formularz kontaktowy (link) i umów się z nami na rozmowę. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, dopasowane do osób, które chcesz obdarować i budżetu, którym dysponujesz.

– Wybierz z naszej oferty zestawy prezentowe, które chcesz przetestować. Wyślemy je do Ciebie za darmo (fakturę za zestawy testowe wystawimy wyłącznie w sytuacji, gdy nie zdecydujesz się na finalne złożenie zamówienia).

– Z przetestowanych zestawów wybierz te, którymi chcesz obdarować swoich klientów lub pracowników. Złóż zamówienie.

Minimalny próg zamówienia to 30 zestawów prezentowych. Jeśli potrzebujesz mniejszej liczby upominków – skorzystaj z naszego sklepu internetowego (link).

– Wymagana przedpłata to 80% wartości twojego zamówienia.

Jak wygląda personalizacja zestawów prezentowych?

Możemy przygotować pudełka na prezenty specjalnie na Twoje zamówienie lub skorzystać z naszych sprawdzonych projektów, które opatrzymy dyskretnym brandingiem Twojej firmy.

Pudełka na Twoje prezenty spersonalizujemy, wykorzystując opaski, zawieszki, bileciki lub wizytówki z logotypem Twojej firmy. Możemy dodać też do środka kartkę świąteczną z życzeniami. 

Im wcześniej zamawiasz, tym więcej zyskujesz!

O bożonarodzeniowych prezentach dla klientów i pracowników warto pomyśleć już latem! To nie tylko sposób na oszczędzenie sobie stresu w gorącym przedświątecznym okresie. To też gwarancja, że prezenty będą wyglądać dokładnie tak, jak chcesz i zawierać wszystkie produkty, na których ci zależy.

Chcesz, żebyśmy stworzyli zupełnie nowe pudełko prezentowe na Twoje zamówienie? Decyzję w tej sprawie musisz podjąć do końca lipca. Po tym terminie zaproponujemy Ci któreś z naszych ekopudełek z odpowiednią personalizacją.

Pamiętaj, że nie współpracujemy z masowymi producentami, a wiele elementów naszych paczek (słodycze, herbaty, kawy itp.) jest przygotowywanych pod konkretne zamówienie. Jeśli zamówisz świąteczne zestawy prezentowe do końca sierpnia, będziesz mieć pewność, że wszystkie wybrane przez Ciebie produkty będą dostępne.

Zamówione w sierpniu upominki dotrą do Twojej firmy na początku listopada. Handlowcy będą mogli je rozwieźć przy okazji ostatnich w roku spotkań z klientami. Dzięki szybkiej decyzji unikniesz niepotrzebnego stresu, dasz swoim klientom prezenty, które zapamiętają i zyskasz czas niezbędny na wywiązanie się z innych firmowych obowiązków związanych z końcem roku.

Gdy zdecydujesz się na zamówienie świątecznych zestawów w nieco późniejszym terminie, również możesz być spokojny, że przygotujemy dla Ciebie wyjątkowe paczki, wyróżniające się na tle innych upominków, które dostaną twoi klienci. Musisz się jednak liczyć z możliwością, że któryś z produktów, które spodobały Ci się w naszym katalogu, nie będzie dostępny. Wtedy zaproponujemy Ci na jego miejsce coś innego, o porównywalnej cenie i jakości.

W najgorętszym przedświątecznym okresie na przygotowanie twojego zamówienia będziemy potrzebować maksymalnie 10 dni roboczych. Warto jednak nie czekać do ostatniej chwili, bo wtedy możliwość wyboru produktów jest mocno ograniczona. Ta sama zasada dotyczy opakowań – jesienią część z nich może nie być już dostępna. W takiej sytuacji zaproponujemy Ci inne pudełko, najlepiej dopasowane do odbiorców twoich paczek.

Możemy zadbać również o logistykę

Jeśli Twoja firma ma własną flotę transportową, możesz odebrać prezenty dla pracowników lub klientów z naszej siedziby. Jeśli nie – zajmiemy się logistyką za Ciebie!

Posortujemy dla Ciebie prezenty w zależności od ich typu (VIP, basic, dla kobiet, mężczyzn itp.) i wyślemy do odpowiednich oddziałów twojej firmy.

Nie musisz się niczym martwisz – zdejmiesz z palet podzielone i jasno opisane paczki w idealnym stanie, które będą gotowe do wręczenia!

Poznaj szczegóły naszej oferty – kliknij tutaj, by pobrać katalog

You don't have permission to register