k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Tori

Milena Szymańska

Przedstawiam Państwu markę, która jest spełnieniem moich marzeń. Tori po japońsku oznacza małego, kolorowego ptaszka. Gdy o nim myślę, widzę kolibra – szybkiego, zwinnego, pełnego energii i wdzięku. Z radością zmienia otoczenie, w którym się pojawia. Wywołuje radość i dodaje światu barw. Tak właśnie postrzegam Tori. To prezenty, które mają zmieniać jakość Waszego biznesu. Mają budować piękno i budzić skojarzenia z naturą i Polską.

O Tori

Gdy miałam 16 lat, rozpoczęłam pierwszą pracę. Po raz pierwszy pakowałam wtedy świąteczne prezenty. Doskonale pamiętam, co wtedy czułam. Byłam pewna, że chcę to kiedyś robić. Wiedziałam też, że chcę to robić inaczej. Ta myśl przez wiele lat była tylko moim marzeniem. W tym czasie zdobyłam doświadczenie w biznesie. Nauczyłam się, że dobry biznesowy upominek wymaga uważności, czasu i znajomości zasady etykiety. Co jeszcze powinno go cechować? Wszyscy znamy zasadę „Zastaw się, a postaw się”, ale najlepiej byłoby, gdybyśmy o niej zapomnieli. Podarunek dla klienta lub partnera biznesowego powinien być elegancki i stworzony z najlepszych produktów.

Najwyższa jakość i klasa nie wykluczają skromności. Kluczowy w tym wszystkim jest oczywiście szacunek dla drugiego człowieka.

Tori jest odpowiedzią na potrzeby polskiego biznesu, który śmiało wkracza na arenę międzynarodową. Zajmujemy się kompleksową obsługą budowania relacji prezentowych z klientami. Nasze działania mają wieloaspektowy charakter. Tworzymy strategie wręczania prezentów, szkolimy z zasad etykiety w biznesie, a także przygotowujemy prezenty dla kontrahentów przez cały rok. Robimy to wszystko profesjonalnie i elegancko.

Polska ma ogromny potencjał gastronomiczny i kulturalny – wierzymy, że warto go podkreślać i odkrywać na nowo. Dlatego stawiamy na prezenty, których elementami są lokalne, polskie produkty. Jesteśmy partnerem dla firm, które myślą globalnie o swoich działaniach i szukają kogoś, kto z klasą i elegancją zadba o ich wizerunek budowany poprzez wręczane prezenty.

Wartości Tori:

+ - UCZCIWOŚĆ

Uczciowość jest kluczowa w każdym naszym działaniu. To fundament naszego myślenia o prowadzeniu biznesu, obsłudze klienta i jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

+ - DOBRY PRODUKT

Dla nas i dla Was. Wierzymy, że dając Wam wartościowe, naturalne produkty w pięknym opakowaniu wspólnie budujemy nową jakość i dojrzały polski biznes.

+ - DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Dzielimy się z Wami wiedzą, doświadczeniem i pomysłami. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego dobro.

+ - ELAGANCJA

Wysoka estetyka jest fundamentem naszego działania. To wyraz naszego szacunku do klientów i ważnych dla nich osób, które postanowili obdarować.

Współpracujemy z najlepszymi

Jesteś zainteresowany współpracą?
Skontaktuj się ze nami!
.

You don't have permission to register