k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

#TVNpomagajmysobie

Od kilku miesięcy wszyscy żyjemy w nowej rzeczywistości. Trudnej zarówno dla biznesu jak i dla każdego indywidualnie. Ale pomimo wszystko można znaleźć w tym coś pożytecznego, a nawet dobrego, wystarczy tylko spojrzeć na dzień dzisiejszy z nowej, spokojniejszej perspektywy…
Ja staram się dostrzegać pozytywy wierząc, że świat zatrzymał się na chwilę w miejscu, abyśmy wyciągnęli z tego naukę na przyszłość, pamiętali o tym co ważne – więzi społeczne, serdeczność, wzajemna pomoc, małe gesty którymi wesprzemy drugiego człowieka, nawet jeśli jesteśmy daleko od siebie.

Dlatego też tak ważna stała się dla mnie kampania TVN “Pomagajmy sobie”, w której wzięliśmy udział. We wspomnianej kampani reklamowej pokazaliśmy naszą myśl przewodnią czyli prawdziwą rewolucję prezentową, serce i zaangażowanie wkładane do każdego produktu i naszą ścisłą współpracę z najlepszymi polskimi dostawcami miodów, konfitur, czekolad. To oni tworzą nasze biznesowe prezenty, które cieszą się zaufaniem klientów Tori. To właśnie ta współpraca i najwyższa jakość produktów są naszym znakiem rozpoznawczym, i mamy nadzieję że dzięki kampanii jeszcze więcej osób doceni nasze wspólne starania, bo w Tori najważniejsze są właśnie te dobre emocje, symbolika gestów, pamięć o innych – to dlatego zawsze staram się, aby prezenty które dla Was przygotowuję były pełne najlepszych, starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących od polskich firm i rzemieślników. A właśnie dziś, w tej nowej rzeczywistości wzajemna pomoc, poczucie przywiązania dla polskich produktów i firm jest szczególnie ważne – zachęcam Was do wspierania rodzimego biznesu, małych i dużych, ale krajowych przedsiębiorstw, które dzięki nawet małym gestom przetrwają kryzys i wciąż będą dostarczać swoje wspaniałe produkty.

Ale dlaczego o tym piszę? Z prostego powodu. Jak zapewne wiecie relacje biznesowe w Tori skupione są na współpracy z małymi, polskimi gospodarstwami i firmami. Prawie wszystkie produkty, które „przemycam” w swoich upominkach pochodzą z naszego kraju. Opakowania do moich prezentów również są produkowane w Polsce.

Rozpoczynając swoją działalność chciałam aby nasi najwięksi biznesowi promotorzy, czyli największe i najbardziej znane polskie firmy, promowały wszystko co mamy najlepsze – wspaniałe miody, konfitury, soki z polskich jabłek, cydry i wiele innych produktów, właśnie poprzez wręczanie upominków z tymi produktami. Ten kawałek polskiej tradycji w każdym zestawie prezentowym to ukłon w stronę tych, którzy poświęcają całe swoje serce w tworzenie unikatowych produktów.

 

Jak pewnie wiecie moje prezenty „mieszczą” wspaniałe historie tych wszystkich producentów, rolników i pszczelarzy. Niejednokrotnie są to historie całych pokoleń. To dlatego tak bardzo zależy mi aby czuli wsparcie moje i całej firmy; wiedzieli że są ważni dla moich klientów a ich produkty są doceniane. Myślę, że w dzisiejszych czasach taki prezent – naturalny, ekologiczny, tradycyjny w nowoczesnym wydaniu może okazać się czymś co da nadzieję na lepsze jutro, wzbudzi uśmiech na twarzy obdarowanego i pokaże, że my tutaj w Polsce trzymamy się razem i dzielimy się dobrą energią. Wspierajmy polski biznes, wspierajmy siebie nawzajem. Tak niewiele potrzeba, abyśmy wszyscy wyszli z tych trudnych czasów silniejsi i zjednoczeni. Wierzę, że wspólnie damy radę!

You don't have permission to register