k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Inspiracje   /  Codzienna staranność

Codzienna staranność

Prezenty firmowe kojarzą nam się przede wszystkim z elegancją i oficjalnymi podziękowaniami czy życzeniami, prawda? To bardzo słuszne skojarzenia, a ja dziś postaram się przybliżyć Wam mój sekret, dzięki któremu prezent który wspólnie przygotujemy, będzie wyjątkowy. Każdy upominek powinien mieć to “coś” co nada mu charakteru. Często słyszę, że nie wiecie czym to “coś” jest, co wypada kupić, co zostanie dobrze odebrane w środowisku Waszego biznesu.
W ofercie Tori znajdziecie wiele niezwykłych i oryginalnych produktów, których nie sposób znaleźć na sklepowych półkach. Zapytacie dlaczego? Myślę że wybór odpowiedniego dostawcy, który tworzy produkty najwyższej jakości, o niepowtarzalnym charakterze, to właśnie strzał w dziesiątkę! Polskie pasieki, manufaktury, rodzinne firmy produkcyjne, krajowe czy zagraniczne winnice, które tak cenią tradycję, ale idą z duchem nowoczesności, dają moim klientom najlepsze produkty. Oryginalne, niepowtarzalne ręcznie wykonywane kartki oraz pudełka i opakowania na upominki dopełniają dzieła.
Chciałabym Wam trochę szerzej opowiedzieć o produktach, które znajdziecie w przygotowanych przeze mnie prezentach, myślę że ich niepowtarzalny smak i do tego wyjątkowa historia zachwycą Was tak, jak zachwyciły mnie. Zacznijmy może od wiśniowego zawrotu głowy.
Cherry Tree to rodzinna manufaktura specjalizująca się w przetworach z polskich owoców wiśni. Sady od pokoleń należą do rodziny Muzyków. Pierwszy sad został założony przez dziadka obecnego właściciela zaraz po II wojnie, i tak z pokolenia na pokolenie przekazywano sobie tradycję uprawy i … pysznego zastosowania tych szlachetnych owoców. Jakość przetworów, ich wygląd i aromat urzekły mnie od pierwszej chwili. A ten smak… prawdziwie wiśniowy zawrót głowy!
You don't have permission to register