k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Happy Cooking with Tori   /  Mała niespodzianka…

Mała niespodzianka…

Spędzamy teraz dużo czasu w domach. Jak urozmaicić swoje dni? Pomysłów jest niezliczona ilość: można obejrzeć ciekawy film, poczytać książkę, zająć się swoim hobby, rozwiązywać krzyżówki albo spędzić czas z najbliższymi. Każdy sposób dobry 🙂

Ja postanowiłam wykorzystać ten czas na coś, co pewnie Was zaskoczy.

Muszę się przyznać, że kocham piec ciasta. To moja pasja, moje hobby. Od najmłodszych lat spędzałam dużo czasu w kuchni, obserwując jak ciasto, które przygotowała moja mama rośnie w piekarniku, przy okazji czytając przepisy zapisywane skrupulatnie w zeszycie i oczywiście zadając milion pytań… Moja miłość do wypieków rosła wraz ze mną, dlatego też potrafię przez długie godziny wyszukiwać w książkach kucharskich albo internecie przepisy, które następnie z wielką radością testuję, czasem modyfikuję, czasem dodaję trochę swojej fantazji do wypieku.

Moi najbliżsi twierdzą, że pieczenie wychodzi mi naprawdę dobrze więc postanowiłam, że na moim blogu oprócz informacji o działalności Tori  znajdziecie także trochę przepisów, porad kulinarnych i moich autorskich eksperymentów, zakończonych smakowym sukcesem.

Mam nadzieję, że mój pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem i chętnie będziecie ze mną współtworzyć nowy rozdział bloga 🙂

Jeśli więc chcecie podzielić się wspaniałym przepisem, który jest w Waszej rodzinie od zawsze, macie przepis na ciasto, którego próżno szukać w głębinach internetu albo macie swoją ulubioną autorkę lub autora przepisów na ciasta – napiszcie do mnie maila albo dodajcie  komentarz. Podzielcie się swoją opinią, zdjęciami, przepisami, gorąco zachęcam Was do działania! Obiecuję, że każdy przepis wypróbuję!

Zajęcie, jakim jest pieczenie to fajny sposób spędzenia czasu, a przecież właśnie ciasta, takie pyszne i domowe, to także sposób na wyrażenie wielu emocji, uczuć, a właśnie tym chciałabym się dzielić z innymi. Optymizmem i dobrą energią.

Mam nadzieję, że mój pomysł przypadnie Wam do gustu i wielu moich czytelników skorzysta z przepisów, które chciałabym udostępniać lub nawet tworzyć od podstaw. Mam też  nadzieję, że włączycie się do wspólnego tworzenia ze mną. Będziemy dzielić się dobrem, jakim jest kreatywność, pomysłowość. Co Wy na to?

Milena

You don't have permission to register