k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Inspiracje   /  Jabłka – cud prosto z drzewa!

Jabłka – cud prosto z drzewa!

Jakie jabłko jest – każdy wie. Duże, małe, okrągłe, wydłużone, słodkie, kwaśne, czerwone, zielone. Bardzo zdrowe, smaczne, aż ciśnie się na usta znany slogan “dobre, bo polskie”.
Wydawać by się mogło, że jabłka nas niczym nie zaskoczą, bo znane i hodowane w naszym kraju od dziesięcioleci, zdążyły wszystkim trochę spowszednieć. Nic bardziej mylnego! Polskie jabłka stają się jednym z topowych produktów w Europie, a wszystko dzięki niezwykłej wyobraźni, zamiłowaniu do naturalnych upraw i kreatywności osób, z którymi mam przyjemność współpracować.
Czy wiecie jakie cuda można zrobić właśnie z polskich jabłek, z ekologicznych sadów, które od lat pielęgnowane dostarczają wspaniałej jakości owoce? Ja wiem.

I chętnie Wam opowiem.

Firma Rajman to prawdopodobnie jedyne przedsiębiorstwo, które przetwarza jabłka m.in. na kremy. Tak, kremy. Takie które można dodawać do dressingów, do serów, mięs, deserów. Słodko – kwaśny smak jabłek w tak nowatorskiej formie jest obłędny. Piękne wykonanie produktu w eleganckim słoiczku idzie w parze z doskonałym smakiem i aromatem, dlatego też produkty Rajman mogą być świetnym dodatkiem do prezentu biznesowego czy prywatnego. Założę się, że każdy kto raz spróbuje tak niezwykłego produktu będzie pod wielkim wrażeniem. Moi klienci zgodzą się ze mną – znają już jakość utrzymywana przez firmę Rajman, dlatego też po raz kolejny będą mogli obdarować swoich współpracowników produktami właśnie od tego polskiego przedsiębiorcy.

“Kwaśne jabłko” to rodzinna firma. Swoją siedzibę mają w odrestaurowanym siedlisku, któremu nadano nowoczesny design, idealnie komponujący się z okolicą i sadem, który był inspiracją dla powstania agroturystyki oraz produktów z jabłek. Manufaktura zajmuje się produkcją cydru. W ofercie znajdą się zarówno cydry “młode”, świeże, orzeźwiające, musujące jak i cydry długo dojrzewające, leżakowane w beczkach. Co wyróżnia “Kwaśne jabłko”? Smak cydru, niezwykła historia miejsca w którym powstaje oraz ludzi którzy go tworzą. Każda butelka jest idealną harmonią smaków, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Zdobywcy licznych krajowych i zagranicznych nagród tworzą swoje produkty z niezwykła starannością, a ta jakość jest naprawdę na wysokim poziomie. Butelka cydru z “Kwaśnego jabłka” jest świetnym uzupełnieniem prezentu biznesowego, zarówno tego bardziej formalnego (jako alternatywa dla wina) ale także dla tego bardziej prywatnego. Za miłe zaskoczenie obdarowanego ręczę!

“Sad Zaścianki” to kolejna polska firma z bogatą wieloletnią tradycją. Produkują soki oraz ocet jabłkowy, ale nie tylko. Oxymel, Switchel – to nazwy produktów, które mnie samą zaskoczyły. Switchel to naturalny energetyk, który pobudza ciało i umysł, ale pozbawiony jest wszystkich szkodliwych składników, jakie można spotkać w popularnych napojach. Oxymel to naturalny probiotyk pobudzający odporność. Wytwarzany na podstawie macerowanych przez min 3 miesiące w żywym occie jabłkowym owoców i warzyw  (cebula, cytryna, czosnek itp.) z dodatkiem miodu. Fenomen “Sadu Zaścianki” to doskonałej jakości produkty, bardzo eleganckie opakowania i niespotykane receptury, które przyznaję – zadziwiły mnie. Nie wiedziałam, że jabłka mogą zostać wykorzystane  w tak wielu formach, w  dodatku świetnie działających na nasze zdrowie. Moi klienci, którzy już znają firmę i jej produkty z przyjemnością zamawiają je regularnie, więc i ja śmiało mogę Wam je polecić.

Jak widzicie jabłko to nie tylko zwykły owoc. To cała paleta możliwości wykorzystania jego smaku, walorów zdrowotnych, zastosowań w dziedzinie kulinariów a nawet medycyny.
I super pomysł na oryginalny, niezwykły prezent :). Jeśli macie pytania dotyczące produktów z jabłek albo zestawów prezentowych do których można je dedykować – jestem do Waszej dyspozycji: piszcie, dzwońcie.

Pozdrawiam

Milena

You don't have permission to register