k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Tożsamość Marki   /  Historia Marki Tori

Historia Marki Tori

Tori, czyli moja historia o pracy, która nadaje życiu rytm. Cieszę się, że trafiliście na mój blog, bardzo miło mi jest powitać Was w miejscu, gdzie znajdziecie wiele inspiracji na prezenty – te małe, symboliczne, jak i te większe, gdy chcecie powiedzieć coś więcej niż zwykłe “dziękuję”. Chciałabym, abyście lepiej mnie poznali, dowiedzieli się dlaczego Tori jest dla mnie spełnieniem marzeń i dlaczego tak bardzo lubię przygotowywać prezenty 🙂 Mam nadzieję, że będę mogła Wam pokazać co i jak można podarować, przekazać trochę mojej wiedzy i doświadczenia, pomóc w podjęciu decyzji o właściwym wyborze upominku.
Nazywam się Milena, jestem kobietą pełną energii i zawsze optymistycznie patrzę na świat.
Tak myślą i mówią o mnie najbliżsi i przyjaciele. Ja myślę, że jestem osobą konkretną, ale mam wrażliwą duszę, łatwo rozpoznaję ludzkie emocje, cieszą mnie nawet małe rzeczy… Myślę, że mogę o sobie powiedzieć, że jestem szczęśliwym człowiekiem, i tą radością chcę się z Wami podzielić. Prezenty, upominki zawsze były dla mnie bardzo ważnym elementem życia, ale nie ze względu na ich wydźwięk materialny, to symbolika samego ich wręczania była dla mnie ważna. Uwielbiałam sprawiać radość bliskim mi osobom, tworząc dla nich niezwykłe podarunki, tak aby wiedzieli co chcę im powiedzieć… nawet bez słów. To właśnie ta nienamacalna wartość ukształtowała mnie – właścicielkę marki Tori, firmy w której powstają eleganckie biznesowe lub bardziej prywatne, personalizowane prezenty.
Na moim blogu znajdziecie wiele praktycznych porad, ale także historii ludzi, którzy zainspirowali mnie do stworzenia upominku np z doskonałym włoskim winem czy miodem z polskiej pasieki. Postaram się przedstawić Wam relację z przygotowania upominków, chętnie opowiem więcej o produktach, które ze względu na swoje niezwykłe walory oczarowały mnie i dały szansę stworzenia dobranego do nich pięknego opakowania czy kartki.
Obiecuję, że opowiem też więcej o sobie, o pomysłach, szukaniu inspiracji i… czasu 😉
You don't have permission to register