k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Produkty   /  Czekolada – smaki całego świata na wyciągnięcie ręki
Prezenty Biznesowe Torii

Czekolada – smaki całego świata na wyciągnięcie ręki

Chyba nie znam człowieka, który w życiu choć raz nie jadłby czekolady. Znam jej wielkich smakoszy jak i ludzi, którzy mają oryginalny gust i lubią tylko ciekawe połączenia smakowe. Sama jestem zdania, że czekolada to nie tylko pyszny produkt, ale także ciekawy pomysł na prezent, i choć czasem może to się wydawać zaskakujące dla moich klientów, proponuję aby uzupełnić prezent firmowy właśnie o czekoladę lub praliny. Ale jak sami się zaraz przekonacie, nie proponuję zwykłych czekoladek, jakie znajdziecie w każdym markecie. Ja proponuję moim klientom prawdziwą wyprawę w świat niezwykłych smaków!

Produkty, które zamieniam na oryginalne prezenty dostarczają firmy, które w swojej ofercie mają tylko najwyższej jakości czekolady, o często bardzo oryginalnych smakach czy kształtach. Dzięki naszej wieloletniej współpracy jestem pewna, że czekolada czy praliny będa pyszne, piękne, wyjątkowe! Chcecie wiedzieć czym mnie urzekli? Zapraszam do poznania moich cudownych współpracowników!

Słodka Manufaktura Leona – to właśnie tutaj produkowane są czekolady wg. idei Slow Food w oparciu o śląskie tradycje, a oferowane produkty są ręcznie robione, wegańskie, o wyjątkowych formach i przepięknie zapakowane. Właściciele to zdobywcy wielu nagród, ludzie z pasją, którzy urzekli mnie swoim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do każdego produktu i klienta. Ich czekolady, w każdym kawałku, zachwycają smakiem! Kolejną firmą z którą mam przyjemność współpracować to Chocolate Bush – od pierwszej chwili skradli moje serce połączeniami smaków czekolady z polskimi ziołami oraz owocami, które specjalnie wyselekcjonowane, tworzą unikalne kompozycje smakowe z doskonałą jakościowo czekoladą. Ręczne wykonanie, cudowne smaki i aromaty oraz piękny wygląd ich produktów to gwarancja miłego zaskoczenia dla każdego, kto otrzyma taki unikalny prezent.

Chocolate Story to Manufaktura Czekolady, z którą również mam zaszczyt pracować. Ich ideą jest odpowiednie selekcjonowanie ziaren kakaowca, aby uzyskać jak najpełniejszy smak i aromat. Mile mnie zaskoczyli dbałością o szczegóły w produkcji czekolady oraz smakiem, którego nie da się opisać. Pięknie zapakowane czekolady idealnie harmonizują z koncepcją prezentów indywidualnych jak i biznesowych.

Czekolady Cortez to moje największe zaskoczenie. Tą firmę tworzą ludzie, którzy sami przyznają że od czekolady są niemal uzależnieni, a tradycja Azteków (!!!) w wytwarzaniu czekolady była i jest dla mnie fascynująca. Historia powstania, unikalne dodatki oraz koncepcja tradycji, sięgającej wiele wieków wstecz, same w sobie były zachęcające. Kiedy poznałam ich produkty już wiedziałam – Czekolady Cortez to już nie tylko tradycja cukiernicza, to powrót do źródła powstania najdoskonalszych produktów z ziaren kakaowca!

Kolejną firmą, którą uważam za prawdziwe odkrycie to Consonni –  firma zajmująca się produkcją bab i ciast drożdżowych oraz maślanych, również w zgodzie z ideą Slow Food. Połączenie tradycyjnych włoskich receptur z polskimi smakami zaowocowało niezwykłymi produktami, które znajdują uznanie wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Pyszne ciasta drożdżowe w eleganckim opakowaniu są oryginalnym elementem każdego prezentu biznesowego, więc z przyjemnością polecam te produkty, zwłaszcza do paczek bożonarodzeniowych – ten aromat ciasta chyba każdemu miło się kojarzy 🙂

Prezenty Biznesowe

Zawsze staram się, aby moi klienci otrzymali przygotowane zestawy prezentowe dokładnie takimi, jakimi je sobie wymarzyli. Dzięki współpracy z niezwykłymi ludźmi i firmami (które mam nadzieję że choć trochę Wam przedstawiłam) mam pewność, że moje wysiłki nie idą na marne, a każdy obdarowany jest mile zaskoczony podarkiem. Jeśli chcielibyście uzyskać więcej informacji o przygotowywanych przeze mnie prezentach albo o samych interesujących Was produktach – jestem do Waszej dyspozycji.

 

Pozdrawiam

Milena

You don't have permission to register