k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Follow us

Search

Prezenty Biznesowe Tori

  /  Produkty   /  Cud miód! – Miody w ofercie Tori

Cud miód! – Miody w ofercie Tori

Pewnie każdy z Was słyszał, że miód jest zdrowy, że pszczoły są pożyteczne, ale z ręką na sercu – kto zastanawiał się nad sensem tych słów? Zapewne niewielu, o ile ktokolwiek.

A mogę się założyć, że niewiele osób wie, że miód może być bardzo eleganckim prezentem, który sprawdzi się nie tylko w prywatnych sytuacjach, ale także biznesowych. Nie wierzycie? Zapraszam do bliższego poznania moich cudownych współpracowników, dzięki którym mogę Wam zagwarantować prawdziwy “prezentowy sukces”!

Jak już pewnie wiecie z poprzednich wpisów, współpracuję z kilkoma pasiekami, których miody są nie tylko doskonałe w smaku, ale także ekologiczne, pozbawione wszelkich “sklepowych” ulepszaczy, a ich piękne opakowania idealnie harmonizują z resztą zestawu prezentowego, który dla Was przygotowuję.

Miód, który pracowite pszczoły wytwarzają od wiosny do wczesnej jesieni to produkt, którego zalety można wymieniać w nieskończoność. Ogrom witamin, wartościowych pierwiastków czyni go nie tylko pysznym dodatkiem do herbaty czy deserów, ale także swego rodzaju naturalnym lekarstwem. Pasieka Pszczelarium dostarcza miód z pasiek miejskich. Tak, w centrum miasta, pomimo jego gwaru, można hodować pszczoły. Z fenomenalnym efektem -miód z miejskiej pasieki jest równie doskonały i zdrowy, co miód z wiejskiej pasieki. Kamil Baj i Agnieszka Skórska – założyciele Pszczelarium postawili na niezwykły pomysł, który okazał się ich ogromnym sukcesem, a który marka Tori również stara się intensywnie wspierać -wielu naszych klientów nalega na miejski miód 🙂

Miód od Kulmy to z kolei ponad sto lat tradycji – wielopokoleniowa troska o pszczoły, miód najwyższej jakości zachwyciły mnie od pierwszej kropli ich wielkopolskiego nektaru. Poezja smaku zamknięta w słoiku – nie da się nimi nie zachwycać. Miody Polskie to marka, która również postawiła na naturalność produktu, na ekologicznie czyste miejsca gdzie stoją ule. Firma, która intensywnie się rozwija a ich produkty są coraz szerzej znane, w 2017 otrzymała certyfikat Doceń Polskie, za uczciwość i produkty najwyższej jakości. Ich miody to wariacje smakowe, które zachwycą nawet najbardziej wybrednego miodowego smakosza. Kolejną firmą, która sprawiła że zakochałam się w ich produktach to Miody Wileńskich. I tutaj kolejne pokolenie pszczelarzy dba o pasiekę, zapewniając pszczołom najlepsze możliwe warunki do życia, a one odwdzięczają się swoim zachwycającym miodem. W każdym słoiku można poznać pewną historię miejsca skąd pochodzi. W każdej kropli ich miodu znajduje się prawdziwe bogactwo witamin, nic więc dziwnego, że Miody Wileńskich zachwyciły moich klientów tak jak mnie 🙂 Jak widzicie, nie mogę się nachwalić dobroczynnych właściwości miodu i wspaniałych ludzi, z którymi mam przyjemność pracować 🙂

Zapytacie – ok, miód jest super, ale jak to – można podarować go jako prezent? Jeszcze biznesowy? Odpowiem – oczywiście że tak! Jak prościej wyrazić naszą troskę o zdrowie i dobre samopoczucie naszych kontrahentów, partnerów czy współpracowników, niż wręczając im słoik prawdziwego zdrowia w płynie?

Mam nadzieję, że sami zechcecie się przekonać jak mile będą zaskoczeni obdarowani, gdy odkryją jak cudowny, zdrowy prezent otrzymali od Was. Ja zaś będę szczęśliwa, że pozwolicie mi na przygotowanie podarku w Waszym imieniu. Jeśli macie pytania – nie tylko o miód, ale i o inne produkty, które mamy w ofercie Tori – piszcie do mnie lub dzwońcie – jestem dla Was!

You don't have permission to register